Букет нареченої

Букет нареченої

Якщо ви шукаєте де замовити букет нареченої в Києві, то ви потрапили за адресою. Ми займаємось створеннням букетів наречної та повним флористичним оформленням весілль. Ми надаємо повний спектр флористичних послуг по оформленню весіль живими квітами та живими рослинами. Звертайтесь, допоможемо вам зробити ваше свято особливим.

Телефон:

096 194 62 42 (viber)

Check available booking dates

 

Ще декілька років тому букет нареченої можна було замовити в оренду в весільному салоні. Це був простенький букет із штучних (пластмасових) квітів який і зараз можна зустріти у окремих весільних салонах.

Але час іде і тренди у весільному оформленні змінюються і сьогодні вже модно замовити флористичне оформлення весілля, тобто звернутись за послугами до весільного флориста.

У кожної закоханої пари рано чи пізно приходить час планування весілля і цей день кожен хоче зробити особливим, саме в цей момент варто задуматись про флористичне оформлення вашого весілля, адже саме флорист створить для вас перлину вашого свята – букет нареченої. Саме букет нареченої буде красуватись у ваших руках весь цей визначний день! Саме букет нареченої буде присутній на усіх фотографія і відеокадрах вашого весілля, і саме цей витвір флористичного мистецтва ви будете кидати своїм подружкам. Тому, на нашу думку, до вибору флориста, який створить для вас цей витончений і особливий атрибут вашого свята, потрібно підійти з усією відповідальністю.

Ми з радістю допоможемо вам створити незабутню атмосферу вашого свята і підкреслити вашу витонченість і тендітність. В нас ви можете замовити повний цикл флористичного оформленння весілля, зокрема створення оригінального і  незабутнього букета нареченої, який підкреслить вашу красу і створить фокус вашого весілля.